عضو شورای مركزی حزب موتلفه مطرح كرد:
تخریب قالیباف در دستور کار اصلاح طلبان است
اصلاح طلبان از وحدت اصولگرایان واهمه دارند، ازین رو در صدد تخریب آن ها برآمده اند.
کد خبر : ۲۱۲۵۲
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ساعت : ۱۵:۲۹ PM
به گزارش گروه سیاسی ماه‌تاب آنلاین؛ حميدرضا ترقي عضو شوراي مركزي حزب موتلفه در گفت و گويي ضمن انتقاد از تلاش اصلاح طلبان در خصوص اختلاف افكني در بدنه اصولگرايي آن را مسبوق به سابقه دانست و تاكيد كرد: اگر رسانه هاي يك سال گذشته جريان اصلاحات را مورد تحليل و ارزيابي قرار دهيد به اين جمع بندي خواهدي رسيد كه در زمان انتخابات مجلس نيز آن ها اين راهبرد را در دستور كار خود قرار داده بودند.
اين فعال سياسي با برشمردن دلايل تلاش اصلاح طلبان براي تفرقه افكني بين اصولگرايان خاطرنشان كرد: اردوگاه اصلاحات به شدت از وحدت بين جريان اصولگرايي و حضور اين جريان در عرصه انتخابات با يك نامزد ترس و واهمه دارد، ازين رو تلاش مي كنند تا به اصولگريان القا كنند كه سرنوشت محتوم براي آن ها انشقاق و تفرقه است.
عضو شوراي مركزي حزب موتلفه لزوم هوشياري اصولگرايان را در برابر اين راهبرد يادآور شد و افزود: ‌ايجاد تفرقه بين اصولگرايان استراتژي هميشگي اصلاح طلبان است و اصولگرايان بايد مراقب باشند در دام پهن شده آن ها نيفتند و نسبت به اين مهم بايد دقيق تر و حساس تر عمل كنند.
تخريب برخي چهره هاي شاخص اصولگرايي از جمله قاليباف، شهردار تهران مدت ها قبل در دستور كار رسانه هاي حامي دولت و بدنه اصلاح طلبان قرار گرفته است. ترقي اين تخريب ها را در راستاي توطئه چيني اصلاح طلبان دانست و تاكيد كرد: تخريب چهره هاي شاخص اصولگرايي همانند قاليباف توسط رسانه هاي اصلاح طلب در راستاي استرات‍ژي كلان اين جريان براي گرفتن اعتماد به نفس و اختلاف افكني در بدنه اصولگرايي است.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.