پژمان‌فر:
یك بام و دوهوای‌ دولت درباره دارایی دولتی‌ها
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برخی از وزرا هنوز دارایی‌های خود را اعلام نکرده‌اند و این در حالی است که قانون به اشکال مختلف در این باره صراحت دارد.
کد خبر : ۱۱۰۸۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ساعت : ۱۲:۳۴ PM
به‌گزارش گروه سياسي ماه‌تاب آنلاين، حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در شورای اسلامی با اشاره به تناقض در رفتار و گرفتار دولت در شفاف‌سازی حقوق‌ها و اموال مسئولان گفت: قانون در اشکال مختلف بیان کرده که مسئولان اموال و دارایی‌های خود را قبل از پذیرش و بعد از پذیرش مسئولت به صورت شفاف ارائه کنند.

وی افزود: متأسفانه امروز برخی از وزرا هنوز میزان دارایی‌های خود را اعلام نکرده‌اند و معلوم نکردند وضعیت مالی‌شان چگونه است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: برخورد یک بام و دو هوا با موضوع شفافیت دارایی‌های مسئولان و انتظار به حق مردم در این باره صحیح نیست، ما انتظار داریم که دولت، قوه قضائیه و مجلس به صورت شفاف این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهند.

پژمان‌فر در پایان با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار دارند که در بحث مالی شفاف عمل کنند، خاطرنشان کرد: من به نوبه خود آمادگی دارم تا در مجلس به عنوان اولین نفر، دارایی‌های مالی خود را ارائه کنند و وضعیت مالی‌ و زندگی‌ام از پیش از نمایندگی و اکنون بررسی شود و آماده هستم همه نوع همکاری را در رابطه با این موضوع داشته باشم.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.