تركان:
كمك بابك زنجانی به ستاد روحانی دروغ است
مشاور رئیس‌جمهور گفت: رییس دستگاه قضا اغماضی نفرمایند و دستور بدهند که بابک زنجانی بگوید به چه کسانی کمک کرده و بروند پول ها را پس بگیرند.
کد خبر : ۱۱۰۱۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ساعت : ۱۲:۳۵ PM
به گزارش گروه سياسی‌ماه‌تاب آنلاين؛ اكبر تركان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: رییس دستگاه قضا اغماضی نفرمایند و دستور بدهند که بابک زنجانی بگوید به چه کسانی کمک کرده و بروند پول ها را پس بگیرند.
وی‌ ادامه داد: اگر منظور این است که بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کمک کرده این حرف دروغ است چون ما در ستاد انتخاباتی حساب هایمان روشن بود.
تركان خاطرنشان كرد: ما یک ترازنامه شفاف در ستاد داشتیم و همان موقع هم اعلام کردیم که اگر آقایان همه موافق هستند، همه کاندیداها اعلام کنند که از چه کسانی پول گرفتند و کجاها خرج کردند. هنوز هم این آمادگی را داریم به شرطی که همه کاندیداهای وی ادامه داد:‌ آن دوره بیایند و اعلام کنند از چه کسانی پول گرفتند و کجاها خرج کردند؟
من پیشنهاد می کنم مبالغی که بابک زنجانی ادعا کرده پیگیری شود که در صورت اثبات، هر پولی به هر کسی داده، پس گرفته شود.
تركان در پايان خاطرنشان كرد: من پیشنهاد می‌کنم آقای لاریجانی چنین اغماضی نفرمایند و دستور بفرمایند که بابک زنجانی بگوید به چه کسانی کمک کرده و بروند پول ها را پس بگیرند. این پول ها برای نفت و دولت و ملت است؛ برای بابک زنجانی نیست و به ستاد انتخاباتی هر کسی رفته باید از آن پس بگیرد .
وی‌ ادامه داد: آیا پول هایی که از بیت المال رفته با اعدام او برمی‌گردد؟ من می‌گویم باید پول‌ها را پس بگیریم بعد هر حکم قضایی که تایید شد اجرا شود ولی پول ها را باید بدهد.
تركان خاطرنشان كرد: من نمی دانم پشت بابک زنجانی کیست؟ ولی نمی‌توانم باور کنم این تک نفره است. من پیشنهاد می‌کنم مقامات ذیربط برای احقاق حقوق مردم ته این را کشف کنند که کی هست و اين حق مردم است که بدانند پشت این موضوع چه بوده است حتما هم قوه قضاییه این کار را می‌کند.
انتهای پيام/
منبع : پايگاه اطلاع‌رسانی دولت
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.