در تذکری کتبی به رئیس‌جمهور مطرح شد؛
درخواست نمایندگان مجلس برای رسیدگی به اتهامات فریدون
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از تذکر بیش از ۴۰ نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای رسیدگی به اتهامات حسین فریدون خبر داد.
کد خبر : ۱۱۰۱۲
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ساعت : ۱۱:۵۰ AM
به گزارش گروه اجتماعی‌ ماه‌تاب آنلاين؛ محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی گفت: بیش از 40 نفر از نمایندگان در تذکری کتبی به رئیس‌جمهور خواستار رسیدگی به اتهامات حسین فریدون شدند.
وی افزود:‌ باید ساز و کارهای لازم برای شفاف‌سازی در بحث حقوق مدیران در نظر گرفته شود و به گونه‌ای در این باره طراحی و برنامه‌ریزی شود تا ابهامات باعث نشود که روزنه‌هایی برای سوء استفاده برخی از افراد وجود داشته باشد.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ بحث حقوق‌های نجومی یک تجربه تلخ در سال‌های اخیر است که بر اثر غفلت و عدم نظارت و بی‌‌توجهی اتفاق افتاد که در واقع مسئله حقوق‌های نجومی اجحاف در حق ملت بود و هست.
سعیدی خاطر نشان کرد: نمایندگان باید بر اجرای قانون در بحث شفاف‌سازی حقوق مدیران تأکید داشته و آن را پیگیری کنند ولو اینکه به مذاق برخی آقایان خوش نیاید.
وی در پایان گفت: لابی‌ها و اعمال فشارها نباید در رفتار و تصمیمات نمایندگان تأثیر داشته باشد که البته قطعاً هم این طور خواهد بود.
انتهای پيام/
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.