دعوت نشریه دانشجویی جریان از رئیس جمهور:
آقای روحانی با همكارانتان در تورهای شبانه‌ی بازدید از محرومین شركت كنید
مشکلات بی‌شمار مردم با گفتار درمانی و نوشداروی پس از مرگ سهراب حل نخواهد شد و باید با اقدام عاجل برای مردم کاری کرد.
کد خبر : ۱۰۹۶۲
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ساعت : ۱۶:۰۹ PM
محمد خجسته مدیرمسئول نشریه دانشجویی جریان در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي ماه‌تاب آنلاين، با اشاره به اینکه پدید آمدن ماجراهای نظیر قضیه گورستان باغستان شهریار نتیجه بی‌خبری مسئولین اجرایی کشور از مشکلات و دردهای بی شمار مردم است، اظهار داشت: درصورتی که مسئولین از معضلات مردم با خبر بودند هرگز شاهد ناهنجاری‌های اجتماعی چون گور‌خوابی، کودکان‌کار، بزهکاری و دیگر موضوعات نبودیم.

خجسته با بیان اینکه این روزها مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند، گفت: مردم مشکلات فراوانی دارند و مسئولین باید رفع مشکلات مردم را دغدغه اصلی خود قرار داده و با پرهیز از سیاسی بازی‌های روزمره نیاز‌های اصلی مردم را برطرف کنند.

این فعال دانشجویی با اشاره به اذعان رئیس جمهور به بی‌اطلاعی از موضوع گورخوابها، افزود: این موضوع نشان داد که شما نیازمند تذکری دائمی از سوی مردم و نهاد‌های مدنی و اجتماعی هستید.

درصورتی که مشکلات کشور و معضلات اقشار محروم و آسیب دیده برایتان دارای اهمیت است از وزیر کار و مسئول دفترتان که همواره میل در صحنه بودن دارند، بخواهید تا پیش از آنکه معضلات کشور این گونه رسانه‌ای شود و به عنوان ناکار آمدی دولت تبدیل شود در صحنه حضور داشته باشند.

خجسته در پایان با اشاره به سخنان شب گذشته رئیس جمهور افزود: مشکلات بی‌شمار مردم با گفتار درمانی و نوشداروی پس از مرگ سهراب حل نخواهد شد و باید با اقدام عاجل برای مردم کاری کرد.

انتهاي پيام/
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.