دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری:
نخستین گام برای راه‌اندازی مرکز مطالعات گردشگری برداشته شد
دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری گفت: نخستین گام برای راه‌اندازی مرکز مطالعات گردشگری برداشته شد.
کد خبر : ۱۰۹۵۳
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ساعت : ۱۴:۵۹ PM
به‌گزارش گروه اجتماعي ماه‌تاب آنلاين، فرشاد زمان‌پور دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری اظهار داشت: همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری 16 دی ماه از ساعت 9 تا 15 در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی در خیابان استاد نجات‌اللهی با حضور مسئولان و صاحب‌نظران صنعت گردشگری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص اهداف برگزاری این همایش، گفت: بررسی علمی حوزه‌های مختلف گردشگری و چالش‌های پیش‌روی این صنعت و راهکارهای قابل اجرا، در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد. از سوی دیگر کارآفرینی در صنعت گردشگری یکی از مقوله‌هایی است که نیازمند کار جدی و علمی است و در برگزاری این همایش بر آن تأکید شده است.

دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری تصریح کرد: برگزاری این همایش بابی را باز خواهد کرد تا مرکزی تحت عنوان مرکز مطالعات گردشگری راه‌اندازی شود تا به صورت علمی و کارشناسی به مباحث گردشگری در کشور پرداخته شود.

زمان‌پور ادامه داد: گردشگری امروزه یکی از اصلی‌ترین مباحث اقتصادی در دنیاست که سازمان جهانی گردشگری نیز بر ‌آن تأکید دارد و لازمه رسیدن به نقطه متعالی در این صنعت انجام کارهای دانش‌بنیان به صورت تخصصی است تا هم به صورت آکادمیک و هم به صورت ارتباط مستقیم با این صنعت چالش‌ها مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای علمی و قابل اجرا ارائه شود به طوری که بعضی از مباحث در بعضی از کشورها رخ داده و تنها با بومی‌سازی آنها می‌توان از روش‌های آنها برای توسعه گردشگری کشور بهره برد
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.