نوباوه در گفت‌وگو با ماه‌تاب آنلاین:
جریان فکری فتنه درصدد وابستگی اقتصادی کشور به غرب است
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه جریان فتنه ۸۸ عملا نمی‌تواند فعالیت خود را به شکل سابق انجام دهد اما اکنون درصدد وابستگی کشور به غرب در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است.
کد خبر : ۱۰۵۵۱
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ساعت : ۱۰:۳۸ AM
بیژن نوباوه نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ماه‌تاب آنلاین؛ در آستانه سالگرد حماسه نهم دی ماه گفت: جریان فتنه 88 یک کودتا و اقدام برای براندازی انقلاب بود که نباید آن را کوچیک گرفت که مساله بسیار مهمی است که برخی سعی دارند آن را نادیده بگیرند.
وی ادامه داد: برخی افراد نفهمیدند و وارد این جریان شدند، اما افرادی سازماندهی شده وارد این جریان شدند که متاسفانه هنوز هم هستند؛ جريان فتنه با یک برنامه کودتای آرام و خزنده از داخل نظام با هدایت انگلیس و آمریکا درصدد براندازی نظام برآمدند که با لطف خدا و حرکت مردمی ملت در حماسه نهم دی ماه شکست خوردند.
نوباوه ضمن هشدار نسبت به وجود جریان فکری فتنه 88 در کشور خاطرنشان کرد: اگر چه جریان سازشکار غرب که در فتنه 88 کشور را به آشوب کشاند اکنون نمی‌تواند به شکل سابق فعالیت داشته باشد اما تلاش می‌کند در جهت وابستگی کشور به بیگانه در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی گام بردارد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر برخی مسئولان دولتی مانند استاندار ایلام خاطرنشان کرد: حماسه نهم دی ماه یک حماسه ملی بود و همه به میدان آمدند اما یک فرد نمی‌تواند در برابرملت بایستد و اظهارنظر یک فرد اهمیت چندانی ندارد.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.