علمای بحرین:
رژیم صهیونیستی جایی در بحرین نخواهد داشت
علمای بحرین عادی‌سازی روابط رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
کد خبر : ۱۰۴۳۴
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ساعت : ۱۲:۲۱ PM
به گزارش گروه بين‌الملل ماه‌تاب آنلاين،، علمای بحرین عادی‌سازی روابط بین رژیم آل خلیفه و رژیم صهیونیستی را اقدامی تحریک‌آمیز و خطرناک توصیف کردند.

علمای بحرین در بیانیه‌ای گفتند که این اقدام رژیم آل خلیفه به مثابه خیانتی بسیار بزرگ به امت اسلامی و عربی به شمار می‌رود.

در این بیانیه آمده است: ملت‌های آگاه در مقابل حیله ها و توجیهات رژیم‌های مستبد که منافع و حفظ کاخ‌های خود را بر منافع امت و ملت‌ها و هویت دینی و ملی آن‌ها ترجیح‌ می‌دهند، فریب نمی‌خورند.

علمای بحرین همچنین ضمن انتقاد از تلاش‌های رژیم آل خلیفه برای سرپوش گذاشتن بر این تحرکات گفتند: اهداف شوم این اقدام برای همگان روشن است و رژیم خون‌خوار صهیونیستی‌ هرگز به دوست تبدیل نخواهد شد و جایی در بحرین نخواهد داشت.

بحرین پیشتاز عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در منطقه است. بر اساس اسنادهای منتشر شده از ویکی‌ لیکس «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین بارها بر آمادگی خود برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

این در حالی است که در پی مرگ شیمون پرز رئیس سابق رژیم صهیونیستی، وزیر خارجه بحرین در پیامی توییتری مرگ این جنایتکار را تسلیت گفت و با این کار خشم ملت بحرین و مسلمانان را برانگیخت.

انتهای پیام/
منبع : العهد
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.