رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد
به کارگیری ۱۰۰ تیم پلیس در طرح ضربتی برخورد با تخلفات شبانه
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از به کارگیری ۴۰۰ نیروی پلیس در قالب ۱۰۰ تیم به منظور برخورد با تخلفات شبانه خبر داد.
کد خبر : ۱۰۴۲۰
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ساعت : ۱۱:۱۸ AM
به گزارش گروه اجتماعی ماه‌تاب آنلاین؛ سردار محمدرضا مهماندار در حاشیه اجرای طرح پلیس برای برخورد با تخلفات شبانه که از شامگاه یکشنبه شب در 5 نقطه از پایتخت کلید خورد در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: با توجه به مسئولیت پلیس برای حفظ امنیت و آرامش شهروندان، پلیس راهور تهران بزرگ، با همکاری پلیس پیشگیری پایتخت، یگان امداد و پلیس افتخاری، طرح برخورد با تخلفات شبانه را در شهر تهران کلید زد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این طرح برخورد با تخلفات حادثه‌ساز، حرکات مارپیچ، مزاحمت و دور دور، آلودگی صوتی و همچنین تردد موتورسیکلت‌های سنگین در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر موارد مذکور، برخورد با مصرف مشروبات الکلی در حین رانندگی نیز یکی از موضوعاتی است که پلیس پایتخت در طرح برخورد با تخلفات شبانه آن را مد نظر دارد.

مهماندار با بیان این که رانندگی در حین مستی بالاترین جریمه در میان تخلفات رانندگی را داراست، گفت: افرادی که در حین مستی مبادرت به رانندگی کنند علاوه بر جریمه 400 هزار تومانی و توقیف گواهینامه، به مراجع قضایی معرفی شده و پیگیری‌های قانونی نسبت به این اقدام آنها انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ برخورد با تخلف خودروهای سنگین در حین تردد از بزرگراه‌های شهر را یکی دیگر از محورهای طرح اخیر پلیس عنوان و خاطرنشان کرد: این طرح به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و در شب‌هایی که احتمال فراوانی تخلفات مذکور بیشتر باشد اجرای آن با قوت بیشتر و با به کارگیری تمام توان، انجام خواهد شد.

وی با اشاره به پتانسیل در نظر گرفته شده از سوی پلیس برای اجرای طرح برخورد با تخلفات شبانه، گفت: این طرح با بکارگیری 400 پرسنل پلیس در قالب 100 تیم در 5 نقطه از شهر تهران شامل بزرگراه نیایش، بزرگراه همت، بزرگراه بابایی و مناطق سعادت‌آباد و بلوار اندرزگو به اجرا در خواهد آمد.

انتهای پیام/
منبع : تسنيم
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.