رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خبر داد
جاده چالوس بسته نشده؛ محدودیت موقتی برای حفظ ایمنی
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور، از اعمال محدودیت تردد موقتی در جاده چالوس برای حفظ ایمنی مسافران این محور خبر داد.
کد خبر : ۱۰۴۱۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ساعت : ۱۱:۰۸ AM
به گزارش گروه اجتماعی ماه‌تاب آنلاین؛سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به بارش برف در محور کرج چالوس و انتشار اخباری مبنی بر بسته شدن این محور به دلیل ریزش کوه، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش‌های مقطعی در این محور هستیم و عوامل مستقر در این محور، با اعمال محدودیت مقطعی تردد خودروها، سعی دارند تا تمهیدات لازم برای ایمنی مسافران این محور را تامین کنند و این محور به هیچ وجه مسدود نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در حال حاضر بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و غربی، زنجان و ارتفاعات استان‌های مازندران و البرز گزارش شده است.

وی گفت: همچنین محورهای سقز بیجار در استان کردستان، گردنه کوهین، آوج و حجیب در استان قزوین، اسدآباد و آوج در همدان بارش برف ادامه دارد و تردد در محورهای زنجان طارم، دندی به ماه‌نشان و دندی به تکاب، گردنه‌های آوج و اسدآباد و اغلب محورهای آذربایجان غربی تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رحمانی با بیان اینکه بارش باران در اغلب محورهای استان‌های اصفهان، ایلام، البرز، کرمانشاه، لرستان، گیلان، کردستان، همدان، قزوین و تهران گزارش شده است، از مسافرانی که قصد سفر به محورهای کوهستانی و گردنه‌های برفگیر دارند، خواست تا حتماً به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز باشند.

انتهای پیام/
منبع : تسنيم
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ماه‌تاب آنلاین در تلگرام شوید.